info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده
category

ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده محله قصر فیروزه ۱، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۱ تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۱ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بسیج و دریاچه بسیج و همچنین ورودی ایستگاه متروی بسیج، ایستگاه مترو بسیج، ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی، زمین فوتبال و پارک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده تهران، شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، نرسیده به رحیمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بسیج نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فهمیده ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، نرسیده به رحیمی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo