عکس بام آرژانتین
category

بام آرژانتین (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

مکان دیدنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، تونل رسالت

موقعیت بام آرژانتین یکی از مکان‌های دیدنی خوب منطقه در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بام آرژانتین (مکان دیدنی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان سی و سوم شرقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کسری، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین شرکت فن آوا کارت، ایرسافام، یونیلیور ایران، سرزمین سوخاری و پنجره دو جداره آرکوین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های دیدنی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر بام آرژانتین


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، تونل رسالت


سایر مکان‌های دیدنی که در محدوده بام آرژانتین واقع شده‌اند:

 • آسمان نمای گنبد مینا (پلانتاریوم)
  (4.2)
  شهیدی
 • میدان مشاهیر
  (4.1)
  بزرگراه شهید همت، نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط arshiasti (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بام آرژانتین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  جاهای مکان محل های جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بام آرژانتین

  • avatar
   صبا (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401

   جای خاصی با امکانات خاصی نیس بیشتر منظره محوره ک مردم برای منظرش نمیرن😅میتونست امکانات مثل چراغانی و کافه و فلان داشته باشه

   1
  • avatar
   mahmod Ahouei (شهریار سطح ۹) یکشنبه 12 دی ماه 1400

   هی بد نیستش

   1
  • avatar
   کاربر نشان () یکشنبه 29 آبان ماه 1401

   بیاید یجا ببرمتون که دگ به این نگید بام😅

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۱) سه شنبه 30 فروردین ماه 1401

   بد نبود🙂

  • avatar
   s.Ali.m (شهریار سطح ۸) شنبه 02 بهمن ماه 1400

   عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بام آرژانتین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بام آرژانتین تهران ندارد.