عکس ایستگاه اتوبوس لطفی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لطفی (محله کوثر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش

موقعیت ایستگاه اتوبوس لطفی در محله کوثر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لطفی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین قنادی صداقت، بلور کاوه، نواب صفوی، مسجد رضوان و تولیدی پوشاک قوامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لطفی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لطفی است که در محله کوثر خیابان شوش قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس لطفی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید رضایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شهریار واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لطفی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لطفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و رمضانی شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی
  خاوران، مخبر جنوبی، بین چابک و عجب گل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لطفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لطفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لطفی ندارد.
  neshan logo