info
عکس ایستگاه اتوبوس رحیم پور
category

ایستگاه اتوبوس رحیم پور محله لویزان - شیان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحیم پور

ایستگاه اتوبوس رحیم پور (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنارگذر امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مجازی هنر کودک و همچنین کتابخانه لویزان، کارواش مجهز باران، سوپر پروتئینی پاپریکا، داروخانه دکتر رمضانی و زیرو برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحیم پور تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس رحیم پور تهران است که در محله لویزان - شیان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رحیم پور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس اتوموبیل کداک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رحیم پور تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحیم پور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عارف
  بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، آزادی، بین شمشاد و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مبارک آباد
  بزرگراه امام علی، مریم، افتخاریان، بین میدان مبارک آباد و هزارپیشه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحیم پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحیم پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحیم پور ندارد.
  neshan logo