info
عکس تعمیر دوچرخه چرخ گر
category

تعمیر دوچرخه چرخ گر محله کوی نصر، تهران

ایستگاه دوچرخه
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیر دوچرخه چرخ گر

تعمیر دوچرخه چرخ گر (ایستگاه دوچرخه) در محله کوی نصر تهران و بزرگراه شهید چمران، بزرگراه حکیم، کوی نصر، نظری عارف واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین بوستان گفتگو، محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، نگارستان شهر، سرویس بهداشتی بوستان گفتگو و شرکت الیت دارو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده تعمیر دوچرخه چرخ گر واقع شده‌اند:

 • دوچرخه
  کوی نصر، هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر دوچرخه چرخ گر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر دوچرخه چرخ گر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر دوچرخه چرخ گر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، بزرگراه حکیم، کوی نصر، نظری عارف
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تعمیر دوچرخه چرخ گر

  شنبه 15:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 15:00 تا 20:00
  دوشنبه 15:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 15:00 تا 20:00
  چهارشنبه 15:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 15:00 تا 20:00
  جمعه 15:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo