عکس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب
مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب (محله شهرک هما، تهران)

دانشکده
3.0
33 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، آذری

موقعیت دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در محله شهرک هما را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب (دانشکده) در محله شهرک هما تهران و خیابان آذری واقع شده است. این مرکز یکی از سه دانشکده در محله شهرک هما تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پل معلق آسمان تهران و مرکز خرید هامون و همچنین تالار پردیسان، چارخونه، پارس هاب، کافه رستوران دا و سالن سوده قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، آذری

تلفن تماس: +982144220858

وب‌سایت رسمی: wtiau.ac.ir


سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب واقع شده‌اند:

 • دانشکده هنر و معماری، دانشگاه آزاد واحد تهران غرب
  (4.3)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آذری، عربشاهی، سوده
 • دانشکده هنر و معماری دانشگاه علم و فرهنگ
  (4.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، قموشی، بهار، بین سوم و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سانا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  University دانشکده

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب ندارد.
  neshan logo