info
عکس ایستگاه اتوبوس محمودیه
category

ایستگاه اتوبوس محمودیه محله الهیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمودیه

ایستگاه اتوبوس محمودیه (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین رستوران پاردیسو، رولکس، هایپر می فرشته، فروشگاه چرم میش و آموزشگاه رانندگی امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران، شهر تهران، محله الهیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین بهروز و رزاق زاده می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین داریوش تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمودیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
  ولیعصر، نرسیده به پسیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، یامامورا، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
 • ایستگاه اتوبوس پسیان
  ولیعصر، نرسیده به ولی پور
 • ایستگاه اتوبوس فرمانداری
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی، بین شادیانه و حیدری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 27 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمودیه ندارد.
  neshan logo