info
عکس بانک صادرات
category

بانک صادرات محله شهرک شهید بهشتی، اراک

بانک
5.0
1 رای

درباره‌ی بانک صادرات

بانک صادرات (بانک) در محله شهرک شهید بهشتی اراک و خیابان اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله شهرک شهید بهشتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه و همچنین نانوایی سنگک، فروشگاه ایران سپنتا، فروشگاه مواد غذایی باباحاجی، لوازم خانگی جمهوری شعبه مرکزی Heraparak و فست فود اکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات اراک

در شهر اراک، محله شهرک شهید بهشتی، بانک صادرات اراک قرار دارد. بانک صادرات اراک را می‌توان از بانک‌های خوب محله شهرک شهید بهشتی برشمرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به خودپرداز بانک ملی، بانک ملی و بانک شهر اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک صادرات اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صادرات اراک ایستگاه اتوبوس شهریور 2 می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک صادرات اراک مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک صادرات اراک را قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک شهر
  وحدت اسلامی، سعادت 2
 • رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک
  شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری
 • بانک مسکن شعبه قدس
  (5.0)
  بلوار قدس، گلزار 4، بین گلزار 5 و آتش نشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط passenger (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 02 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهیدان رجایی - هپکو، اسلامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک صادرات

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo