info
عکس پاساژ شیخ بهائی
category

پاساژ شیخ بهائی اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای

درباره‌ی پاساژ شیخ بهائی

پاساژ شیخ بهائی (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان عیسی ابن مریم، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین آژانس مسافرتی فصل سفر، نمایندگی مرکزی سامسونگ (اخباریون)، مجتمع پزشکی اداری قصر نور، بیمارستان سینا و هتل شیخ بهایی اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ شیخ بهائی واقع شده‌اند:

 • گروه زمین شناسی افق
  استانداری، پشت مطبخ
 • سنگ های قیمتی جوهره (Gem therapy)
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • سنگ درمانی جوهره
  باغ گلدسته، آیت الله خراسانی
 • پاساژ کویتی ها
  شمس آبادی، کازرونی، بین جوانان و طباطبایی
 • مجتمع تجاری نقش جهان
  (5.0)
  حکیم، سپه، بین تلفن خانه و کاخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ شیخ بهائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ شیخ بهائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ شیخ بهائی ندارد.
  neshan logo