info
عکس کمیته امداد امام خمینی
category

کمیته امداد امام خمینی یزد

درباره‌ی کمیته امداد امام خمینی

کمیته امداد امام خمینی (موسسه خیریه) در یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و پاساژ مهدی یزد و همچنین مسجد صاحب الزمان یزد، امامزاده فاتح، سیسمونی فرشته کوچولو، پیرایش پارتیکان و رستوران و بیرون بر فتوحی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کمیته امداد امام خمینی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مسعود نصیری
  یکشنبه 17 مهر ماه 1401

  عالی


سایر موسسات خیریه که در محدوده کمیته امداد امام خمینی واقع شده‌اند:

 • مؤسسه خیریه آموزشی توان یابان یزد
  (5.0)
  بلوار شهید عاصی زاده، سلسبیل، بین یاسمن و رئیس فرهمند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سکوت و بی صدا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد امام خمینی ندارد.
  neshan logo