info
عکس کلاه دوزی پارسیان
category

کلاه دوزی پارسیان محله سلسبیل شمالی، تهران

درباره‌ی کلاه دوزی پارسیان

کلاه دوزی پارسیان (فروشگاه لباس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان فرشاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و سه فروشگاه لباس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ماه و پاساژ آیدین و همچنین پارکینگ خصوصی مجتمع تجاری سیمرغ، منطقه برق فارابی، فروشگاه گیل کوی، اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره چکش برقی اجاره پیکور و قفسه بندی یوسفی(قفسه بندی انباری و انواع ظروف پلاستیکی و پالت) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران

برای رفتن به فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران باید به شهر تهران، محله سلسبیل شمالی و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 09301529316 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله سلسبیل شمالی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند لباس فروشی ، فروشگاه ماهور و فروشگاه پوشاک گل پوشان قرار دارند.

چطور به فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران ایستگاه مترو میدان حر نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه کلاه دوزی پارسیان تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده کلاه دوزی پارسیان واقع شده‌اند:

 • لباس فروشی
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، پورجبار
 • فروشگاه ماهور
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین خوش و علی فواد موسوی
 • فروشگاه پوشاک گل پوشان
  امام خمینی، رودکی، عباس زاده
 • فروشگاه پوشاک قهوه خامه
  آزادی، مسجد علی، آذربایجان غربی، خوش جنوبی، بین چهار متری اول و امین اللهی
 • فروشگاه پوشاک مارک باز
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین آقاجانی و نادری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلاه دوزی پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلاه دوزی پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلاه دوزی پارسیان ندارد.
  location بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، نرسیده به نواب صفوی، پاساژ سیمرغ، طبقه منفی یک، پلاک ۸۳
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کلاه دوزی پارسیان

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo