info
عکس سوپر یاس عمو حسن
category

سوپر یاس عمو حسن محله درکه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر یاس عمو حسن

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

سوپر یاس عمو حسن (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه سالار، رستوران آبشار تبریزی، نانوایی سنگکی و هایپر میوه کوهستان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر یاس عمو حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر یاس عمو حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر یاس عمو حسن ندارد.
location استان تهران، تهران، درکه، بین غنچه و کوهپایه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo