info
عکس بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021
category

بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 محله عباسی، تبریز

بانک

درباره‌ی بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021

بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 (بانک) در محله عباسی تبریز و خیابان عباسى واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله عباسی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان فنی و حرفه ای شهید دکتر مفتح، مسجد حاج ولی، پیتزا ونک، باشگاه بدنسازی و فیتنس تبریز و کیک صبحانه گلریز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز

در شهر تبریز، محله عباسی، بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز قرار دارد. بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز از بانک‌های خوب محله عباسی است. بانک‌های بانک رفاه کارگران، بانک مسکن و بانک ملی شعبه خجندی هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. برای رسیدن به بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس کوی فتح پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 تبریز را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Alireza
  دوشنبه 14 اسفند ماه 1402

  مزخرف و بی ادب ترین شعبه تبریز

 • avatar
  علی
  سه شنبه 15 اسفند ماه 1402

  با نوبت دهی عالی

 • avatar
  مهندس رضا
  پنجشنبه 28 دی ماه 1402

  خوبه


سایر بانک‌های که در محدوده بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه کارگران
  بزرگراه توانیر، بلوار گلکار
 • بانک مسکن
  (3.5)
  عباسى
 • بانک ملی شعبه خجندی
  (4.7)
  عباسى، بین دستمالچی اول و ابراهیم پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جلال صالحی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مهر ایران شعبه عباسی 2021 ندارد.
  neshan logo