info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان میثم
category

ایستگاه اتوبوس بوستان میثم محله رشتیان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان میثم

ایستگاه اتوبوس بوستان میثم (ایستگاه اتوبوس) در محله رشتیان رشت و بلوار خوش خلقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله رشتیان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گوهررود و همچنین پارک میثم، کلینیک ساختمانی کتام، مشاورین املاک واسطه، خشکبار شاکرپور و دبیرستان متوسطه دوره اول نرجس یک و دو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان میثم رشت

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان میثم رشت، شهر رشت، محله رشتیان است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، بلوار خوش خلقت، بین مجید و حامد 59 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان میثم رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فدک سبز شمال قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان میثم رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان میثم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بعثت 8
  بلوار شهید قلی پور، بعثت، بین بعثت 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس سیده رقیه
  بلوار 8 دی، صفاری، خیام، بین نکیسا 6 و چمن
 • ایستگاه اتوبوس اعلایی
  بلوار معلم، اعلایی، بین سعادت و شهید کولیوند
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار شمسی پور، شهید کولیوند، بین اعلایی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع رشتیان
  آیت الله طالقانی، بین شهید غلامحسن ضامن و حبیب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان میثم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان میثم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان میثم ندارد.
  neshan logo