عکس ترمینال
category

ترمینال (محله ایثارگران، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم

موقعیت ترمینال در محله ایثارگران مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایثارگران مشهد و بزرگراه پیامبر اعظم واقع شده است. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایثارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)، پخش البرز مرکز توزیع مشهد، آران ماشین توس ، خودپرداز بانک آینده و شرکت پخش البرز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MOSTAFA $&H (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مشهد ندارد.