info
عکس ایستگاه اتوبوس علوم و فنون
category

ایستگاه اتوبوس علوم و فنون محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علوم و فنون

ایستگاه اتوبوس علوم و فنون (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار علیمرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پالامد، بیمارستان برکت و مجتمع تجاری طوبی چیتگر و همچنین فروشگاه چرم بوفالو، دندانپزشکی دکتر مظفری، فود کیلویی، هایپر می و رستوران کلبه کباب جنگل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علوم و فنون تهران

ایستگاه اتوبوس علوم و فنون تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک صدرا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علیمرادی، بین نسیم نهم و نسیم شانزدهم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس علوم و فنون تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طوبی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس علوم و فنون تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علوم و فنون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی امام رضا
  نسیم شانزدهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس فاوا
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
  بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علوم و فنون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علوم و فنون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علوم و فنون ندارد.
  neshan logo