info
عکس ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی
category

ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی

ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان فرجی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا و ساندویچ عمو رحمان، قنادی گلشن، نان لواشی اسکندری ، درب و پنجره صوفی و فروشگاه لوازم یدکی حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی کرهرود

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود، ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی کرهرود است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کاظمی کرهرودی، فرجی، بین شقایق 1 و شهدای صفری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی کرهرود عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرهرود دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس حسینی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی کرهرود، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حاج محمد ولی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخر رودکی
  امام رضا، بیات
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی 1
  بلوار آیت الله طالقانی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال سردشت
  بلوار شازند، بین بلوار غدیر و فهیم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4
  امام رضا، بین بیات و زیرگذر امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی ندارد.
  neshan logo