info
عکس ورزشگاه شهدای بهرام آباد
category

ورزشگاه شهدای بهرام آباد محله مفتح، اصفهان

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی ورزشگاه شهدای بهرام آباد

ورزشگاه شهدای بهرام آباد (سالن و مجموعه ورزشی) در محله مفتح اصفهان و خیابان امین واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله مفتح اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوسیس کالباس اصفهان پروتوئین و همچنین مسجد بهرام آباد، حسینیه روعان همدانی مقیم اصفهان، صافکاری الماس ، دبستان پسرانه گلشیرازی و کلینیک ساختمانی کریمی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده ورزشگاه شهدای بهرام آباد واقع شده‌اند:

 • کراسفیت 14
  بهارستان غربی
 • ورزشگاه امیرالموئمنین
  بهارستان غربی، آموزش و پرورش (55)
 • باشگاه بدنسازی اسپاد
  (5.0)
  نوبهار
 • سالن ورزشی امیر المومنین
  (1.0)
  ناصر خسرو، بین ناصری و ایمان
 • ورزشگاه امیرالمومنین
  (4.0)
  امین، علی احمدی 38، عرفان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورزشگاه شهدای بهرام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورزشگاه شهدای بهرام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورزشگاه شهدای بهرام آباد ندارد.
  neshan logo