عکس نمایشگاه بین المللی سئول
category

نمایشگاه بین المللی سئول (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

نمایشگاه بین المللی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، میدان فهمیده

موقعیت نمایشگاه بین المللی سئول در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نمایشگاه بین المللی سئول (نمایشگاه بین المللی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران، میدان فهمیده واقع شده است. این مرکز یکی از نه نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ غربی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن شماره یک نمایشگاه بین‌اللملی تهران، چاپخانه نمایشگاه بین و المللی (تبلیغات)، سرویس بهداشتی 7 و درب جنوبغربی نمایشگاه بین المللی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، میدان فهمیده


سایر نمایشگاه‌های که در محدوده نمایشگاه بین المللی سئول واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه بین المللی تهران
  (4.0)
  فضل الله، شیراز
 • دفتر خدمات نمایشگاه
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • واحد سمعی بصری نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بین فرودسی و بهشتی
 • دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، حافظ
 • حراست نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه بین المللی سئول تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت نمایشگاه بین المللی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه بین المللی سئول تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه بین المللی سئول تهران ندارد.