عکس مجموعه غذای آش و حلیم سید
مشاهده در نقشه نشان
category

مجموعه غذای آش و حلیم سید (محله ولیعصر، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از سعید

موقعیت مجموعه غذای آش و حلیم سید در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

مجموعه غذای آش و حلیم سید (رستوران) در محله ولیعصر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این رستوران یکی از هشتاد و دو رستوران در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین بوستان دانشجو، عمارت رو به رو، هتل آپارتمان رازی تهران، هات داگ خوران و پوشاک تن درست قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید

این رستوران در‌ شهرتهران انقلاب اسلامی، بعد از سعید، قرار گرفته است. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید (02166467912) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

در محله ولیعصر، رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به لقمه طلایی، منفرد، کافه رستوران آن، خانه صالح و کافی شاپ د ر اشاره کرد. در محله ولیعصر و در نزدیکی رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

یکی از امتیازهای خوب رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه مترو تئاتر شهر در نزدیکی این رستوران قرار دارد. ایستگاه اتوبوس قدس نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. در صورتی که به رستوران مجموعه غذای آش و حلیم سید رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از سعید

تلفن تماس: 02166467912


سایر غذاخوری‌های که در محدوده مجموعه غذای آش و حلیم سید واقع شده‌اند:

 • لقمه طلایی
  جمهوری اسلامی، سی تیر، بین رستمی جاهد و ایروان
 • منفرد
  جمهوری اسلامی، شیخ هادی، بین هما و عسگر
 • کافه رستوران آن
  ولیعصر، مینو
 • خانه صالح
  حافظ، امیری
 • کافی شاپ د ر
  ولیعصر، مینو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه غذای آش و حلیم سید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه غذای آش و حلیم سید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه غذای آش و حلیم سید ندارد.
  neshan logo