info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
category

ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی

ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و کنارگذر بزرگراه کاظمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک سوگلی و بورس تجهیزات آرایشگاهی و همچنین تشک ویولت، مبلمان جاسمین، اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 19، تولیدی مانکن و رگال خدا طلب و مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نعمت آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کاظمی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو عبدل آباد قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس اجلالی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کاظمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی
  ورامینی، بین میرزایی و میدان باران
 • ایستگاه اتوبوس شفق
  سهیل، بین نعمت الله ده ده و میدان باران
 • ایستگاه اتوبوس میدان سهیل
  میدان مهرورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی ندارد.
  neshan logo