info
عکس دفتر پیشخوان
category

دفتر پیشخوان محله خیابان دانشگاه، اراک

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر پیشخوان

دفتر پیشخوان (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه واقع شده است. این دفتر یکی از دو دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین شیرینی فروشی سی گل، پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک مسکن، کترینگ چلو 7 و داروخانه درمان قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر پیشخوان واقع شده‌اند:

 • دفتر امور مشترکین همراه اول
  بلوار آیت الله غفاری، بین ولیعصر و اربعین
 • دفتر قضایی شمس
  (5.0)
  بلوار تهران، سعید
 • پلیس + 10 خیابان دانشگاه
  (3.0)
  دانشگاه، سردار جنگل
 • دفتر خدمات الکترونیک قضایی حسین شمس
  (5.0)
  بلوار تهران، سعید
 • دفتر خدمات ارتباطی طهامی
  (4.3)
  دانشگاه، استقلال- بهزیستی، تقاطع مصطفی طهامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان ندارد.
  neshan logo