info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان محله صاحب الزمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صاحب الزمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرخ یاوری و همچنین فروشگاه ابزار پارس، رستوران فرخ سرو، مسجد صاحب الزمان (عج)، تالار پذیرایی رویایی طلایی (فرخ سرو) و پارس الکتریک غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان تهران در شهر تهران، محله صاحب الزمان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معلم، تقاطع رضایی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس گل یخ قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم
  مدائن، تقاطع چهارده معصوم
 • ایستگاه اتوبوس کاوشکده
  مدائن، بین چهارده معصوم و شهیدان اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  معلم، بین مظفری و الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس احمدی روشن
  معلم، بین شهيد امیدواری و مدرسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo