info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خرم
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خرم

ایستگاه اتوبوس پایانه خرم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پیراسته واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر، آموزشگاه رانندگی فردوسی، دکتر نسرین السادات دوامی و کلینیک کاردرمانی آوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان

ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان در شهر اصفهان، محله آفاران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، پیراسته قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای ملکی
  شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  شهید فروغی، بین فرامرز و فرهاد
 • ایستگاه اتوبوس بيمه
  مسجد سید، بین بن بست 38 و منصور دامادزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خرم ندارد.
  neshan logo