info
عکس آرایشگاه هادی فیس آف
category

آرایشگاه هادی فیس آف محله ورزشگاه آزادی، تهران

آرایشگاه

درباره‌ی آرایشگاه هادی فیس آف

آرایشگاه هادی فیس آف (آرایشگاه) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان چهل و نهم واقع شده است. این مکان یکی از پنج آرایشگاه در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شهرک صدرا، نان فانتزی صدرا، سرای محله صدرا، آرایشگاه کاپیتان و ایستگاه اتوبوس کیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آرایشگاه هادی فیس آف

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402

  آرایشگاه مردانه فیس آف 😎✂️💇🏻‍♂️


سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه هادی فیس آف واقع شده‌اند:

 • پیرایش قهرمانی
  دهکده المپیک، ساحل، بین نیایی و مقدم
 • پیرایش نامبروان/حسین
  دهکده المپیک، ساحل، بین بهرامی و چهل و هفتم
 • آرایشگاه
  (3.0)
  بزرگراه همدانی، جهاد شمالی، بین بوستان و گلستان
 • آرایشگاه کاپیتان
  (5.0)
  بزرگراه علامه جعفری، جهاد شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza75 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه هادی فیس آف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه هادی فیس آف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه هادی فیس آف ندارد.
  neshan logo