info
عکس فروشگاه بزرگ احمد
category

فروشگاه بزرگ احمد محله پشت ورزشگاه، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای

درباره‌ی فروشگاه بزرگ احمد

فروشگاه بزرگ احمد (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله پشت ورزشگاه یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله پشت ورزشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه نور، قلعه خیر آباد، ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد، رستوران و فست فود بزرگ احمد و دکوراسیون ایران زمین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه بزرگ احمد یزد

فروشگاه بزرگ احمد یزد در شهر یزد، محله خیرآباد، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 03537303755 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه بزرگ احمد یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله خیرآباد به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه بزرگ احمد یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بزرگ احمد یزد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کرامت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بزرگ احمد یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر از فروشگاه بزرگ احمد یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحمانزاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه بزرگ احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه بزرگ احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه بزرگ احمد ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید جوکار، بین سادات و خیرآباد
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه بزرگ احمد

شنبه 09:00 تا 23:00
یک‌شنبه 09:00 تا 23:00
دوشنبه 09:00 تا 23:00
سه‌شنبه 09:00 تا 23:00
چهارشنبه 09:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 23:00
جمعه 09:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo