info
عکس مرجان
category

مرجان محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی مرجان

مرجان (مجتمع مسکونی) در محله جواد الائمه یزد و خیابان وحی واقع شده است. این مجتمع یکی از سیزده مجتمع مسکونی در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و سیتی سنتر و همچنین باشگاه بیلیارد و دارت شهباز، سوپر مارکت بابکان، مزون نورا، خودپرداز بانک دی و مجتمع مسکونی فروردین قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مرجان واقع شده‌اند:

 • پردیس
  بلوار صیاد شیرازی، بین بلوار شهید قندی و یکم
 • مجتمع مسکونی فیروزه
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • مجتمع مسکونی احمدی روشن
  بلوار صیاد شیرازی، شهید احمدی روشن
 • مجتمع مسکونی احمدی روشن فاز۲
  بلوار صیاد شیرازی، شهید احمدی روشن
 • مجتمع مسکونی سامان
  بلوار صیاد شیرازی، بین یکم و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرجان ندارد.
  neshan logo