info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی
category

ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی محله فردوسی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی

ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین سفارت جمهوری فدرال آلمان، فروشگاه هانت شاپ، مجتمع تجاری پروانه، صرافی المپیک و موزه بانک ملی ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی تهران

در شهر تهران، محله فردوسی ، ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فردوسی، بین بلژیک و برلن قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو فردوسی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مرکزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش وصال
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش ابریشم
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش جوادیه
  امام خمینی، سی تیر، نرسیده به فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش هفده شهریور
  خیام، فیاض بخش، بین موحد و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی ندارد.
  neshan logo