info
عکس ایستگاه اتوبوس نگین
category

ایستگاه اتوبوس نگین محله شهرک چیتگر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نگین

ایستگاه اتوبوس نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک چیتگر تهران و خیابان شهید شهرکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک چیتگر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آسمانخانه، ایستگاه اتوبوس ارکیده، دکه مطبوعاتی و برج پاریز بلوک C قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نگین تهران

ایستگاه اتوبوس نگین تهران در شهر تهران، محله شهرک چیتگر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در طراوت، شهید شهرکی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نگین تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نگین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میعاد
  میعاد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان هفدهم غربی
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین هجدهم شرقی و هفدهم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بلوار تندرستی، بین نرگس چهارم و گودرزی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه دریاچه مترو چیتگر
  میرکمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نگین ندارد.
  neshan logo