info
عکس فروشگاه پرشین یدک بیگی
category

فروشگاه پرشین یدک بیگی محله کاشانک، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پرشین یدک بیگی

فروشگاه پرشین یدک بیگی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله کاشانک تهران و خیابان خیری واقع شده است. این مکان یکی از پانزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سیار دوستی فرهنگ ملل و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین مرکز همایش های بین المللی رایزن، کافه طهرون، شیرینی شان بابا، داروخانه دکتر قزوینی و سالن زیبایی مالنا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده فروشگاه پرشین یدک بیگی واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک عباسی(خودروهای خارجی)
  سباری، آذرمی
 • تعمیرگاه تهرانی
  پور ابتهاج، عروجی
 • خدمات خودرو نگین غرب
  سباری
 • تعمیرگاه رسمی مرسدس بنز ستاره ایران
  پور ابتهاج (دارآباد)، پوریا
 • تعمیرگاه 110
  پور ابتهاج (دارآباد)، پوریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پرشین یدک بیگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پرشین یدک بیگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پرشین یدک بیگی ندارد.
  neshan logo