info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک
category

ایستگاه اتوبوس ملک (محله کاج، تهران)

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک

ایستگاه اتوبوس ملک (ایستگاه اتوبوس) در محله کاج تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کاج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خانواده نزاجا و همچنین فروشگاه شهروند ملک، قهوه فروشی بن رو، آموزشگاه رانندگی صبا، رستوران طریقت و پیتزا ماچی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک تهران

ایستگاه اتوبوس ملک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاج قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین باقری شبستری و گلزار قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ملک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اسپرت تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ملک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  سهروردی شمالی، بین خوشنودی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر، بین یاس و حسینی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک ندارد.
  neshan logo