info
عکس باطریسازی حبیب
category

باطریسازی حبیب محله منصوریه منگل، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطریسازی حبیب

باطریسازی حبیب (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله منصوریه منگل ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این مکان یکی از شانزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین فروشگاه روغن موتور پویا روانکار، کتابخانه شیخ کلینی شهرداری، کباب سرای خلیلی، مینی سوپر مظفری و دبستان دخترانه کوثر قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده باطریسازی حبیب واقع شده‌اند:

 • باطری سازی علی
  کمیل، نرسیده به علیخانی
 • باتری سازی
  بلوار بسیج، مدرسه، بین خراسانی و اول
 • باطری سازی سپاهان
  کمیل، نرسیده به علیخانی
 • تعمیرات مجاز رسول
  کمیل، نرسیده به علیخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطریسازی حبیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطریسازی حبیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطریسازی حبیب ندارد.
  neshan logo