info
عکس داروخانه گرگان
category

داروخانه گرگان محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران

درباره‌ی داروخانه گرگان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه گرگان (داروخانه) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل کوروش و همچنین مسجد بنی‌هاشمی، درمانگاه شبانه روزی گرگان، سلامت کده طب سنتی سلامت، مدرسه جوادالائمه و تشخیص رنگ خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه گرگان تهران

داروخانه گرگان تهران در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نامجو، بین خواجه نصیرالدین طوسی و مهدی پور اسفندیاری قرار دارد.

داروخانه گرگان تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله خواجه نصیر - حقوقی دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. داروخانه دکتر دانایی، داروخانه دکتر کیخسروی و داروخانه دکتر معصومه عباسی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه گرگان تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه گرگان تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس کاشیها است. ایستگاه مترو امام حسین هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه گرگان تهران را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه گرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه گرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه گرگان ندارد.
location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نامجو، بین خواجه نصیرالدین طوسی و مهدی پور اسفندیاری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo