info
عکس دبستان دخترانه شهید قدس
category

دبستان دخترانه شهید قدس محله هفده شهریور، مشهد

درباره‌ی دبستان دخترانه شهید قدس

دبستان دخترانه شهید قدس (مدرسه) در محله هفده شهریور مشهد و خیابان چمن 16-صدر 34 واقع شده است. این مکان یکی از دوازده مدرسه در محله هفده شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه روزی‌شهید رجایی، تولیدی شلوار اسلش سیماکو، طباخی ناب زمزم، ساندویچ شاهان و آموزشگاه زبان کیش نوین قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان دخترانه شهید قدس واقع شده‌اند:

 • دبیرستان شرف
  بلوار فداییان اسلام، فدائیان اسلام 31، احد 8
 • مدرسه شهید بهادرزاده
  بلوار فداییان اسلام، سلیمانی منش، احزاب 9، احد 7
 • دبستان بهادرزاده
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 8، احزاب 9
 • هنرستان کاردانش شاهد مهدیه
  بلوار 17 شهریور جنوبی، 17 شهریور 4
 • مدرسه آموزش از راه دور دخترانه دخت نبی
  بلوار فداییان اسلام، نسترن، نسترن 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان دخترانه شهید قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان دخترانه شهید قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان دخترانه شهید قدس ندارد.
  neshan logo