info
عکس بانک ملت ویژه نابینایان
category

بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان

درباره‌ی بانک ملت ویژه نابینایان

بانک ملت ویژه نابینایان (بانک) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین تین دونات، رستوران فودیز، شیرینی شکرچیان، جهاد دانشگاهی مرکز میر و صرافی پارت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان

آدرس بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان، شهر اصفهان، محله باغ نگار، است. بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان یکی از بانک‌های خوب محله باغ نگار است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک تجارت، بانک ملت و پست بانک اشاره کرد. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. برای رسیدن به بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت پیاده شوید.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک ملت ویژه نابینایان اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت ویژه نابینایان واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت
  شیخ صدوق شمالی، اسلامی
 • بانک ملت
  چهارباغ خواجو، حکیم نظامی
 • پست بانک
  شیخ مفید، شیخ صدوق شمالی، بین شهید نورالهی و بهار
 • دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت
  چهارباغ خواجو، ابوذر
 • بانک سپه
  مصلی، نرسیده به شهید مهدی شاطر گلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت ویژه نابینایان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت ویژه نابینایان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ویژه نابینایان ندارد.
  neshan logo