info
عکس ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا
category

ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا

ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان شهید محققی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین بازار بزرگ امت، فروشگاه درخشی، تجارت الکترونیک ایران، فروشگاه کفش سی سی و مسافرخانه یوسفی مغان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا تبریز

ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله بازار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی شمالی، شهید محققی شرقی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پیام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محققی شرقی 102 ابتدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد بادکوبه ای
  بهار، شهید نوحه خوان
 • ایستگاه اتوبوس ورجی باشی
  بهار، بین شهید نوحه خوان و شاهوردی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور
  شریعتی جنوبی، بین مهران اول و 17 شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا ندارد.
  neshan logo