عکس ایستگاه دوچرخه پارک لاله
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه دوچرخه پارک لاله (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

ایستگاه دوچرخه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، حجاب

موقعیت ایستگاه دوچرخه پارک لاله در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه دوچرخه پارک لاله (ایستگاه دوچرخه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز، حجاب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین هتل ورزش، مجتمع ورزشی حجاب، بیمارستان یاس سپید، فست فود شیلا و ساختمان ستاد مرکزی قوه قضاییه قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، حجاب


سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه پارک لاله واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s4lish (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه پارک لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

عمومی دوچرخه ایستگاه

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه پارک لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه پارک لاله ندارد.
neshan logo