info
عکس شرکت اینترنتی ساتیا
category

شرکت اینترنتی ساتیا محله شهدا، اراک

ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری
5.0
1 رای

درباره‌ی شرکت اینترنتی ساتیا

شرکت اینترنتی ساتیا (ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری) در محله شهدا اراک و خیابان واعظ زاده واقع شده است. این مکان یکی از پنج خدمات نرم‌افزاری در محله شهدا اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ طلا و همچنین باغ ملی، پاساژ جلالی، مهمان پذیر توحید، موسیقی دیدار و کلینیک دندانپزشکی مهرگان قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری که در محدوده شرکت اینترنتی ساتیا واقع شده‌اند:

 • خدمات کامپیوتری بغدادی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • فناوری اطلاعات پارمیس (نمایندگی اراک)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین واعظ زاده و خسرو بروجردیان
 • کتاب‌فروشی مرکز صالح
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • الماس وب
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین میدان امام موسی صدر و تبارک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت اینترنتی ساتیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت اینترنتی ساتیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت اینترنتی ساتیا ندارد.
  neshan logo