info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پارکینگ ۳ منطقه ۳ واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین آشپزخانه پدرسالار، رستورانTishini، شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو، فروشگاه منطقه 3 و سوپر مارکت گلچین رجایی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی اراک

یکی از بانک‌های شهر اراک بانک ملی اراک است که در محله شهر صنعتی، قرار دارد. بانک ملی اراک از بانک‌های خوب محله شهر صنعتی است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک سپه و بانک مسکن اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی اراک برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس آونگان، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی اراک می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملی اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی اراک را برای شما قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • بانک مسکن
  (4.3)
  میخک، پارکینگ 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دینیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، پارکینگ 3-منطقه 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo