info
عکس ایستگاه اتوبوس متروصادقیه
category

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه محله فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس متروصادقیه

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تهرانی و همچنین دبیرستان پسرانه غیردولتی سلام صادقیه، تعویض روغن شبانه روزی امینی، بوستان جناح، گل تماشا و ایستگاه اتوبوس متروصادقیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس متروصادقیه تهران

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه تهران در شهر تهران، محله فردوس و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جناح بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس متروصادقیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طرشت است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پامچال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس متروصادقیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده متروصادقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلنار
  بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز دهم
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس متروصادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس متروصادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس متروصادقیه ندارد.
  neshan logo