عکس ایستگاه اتوبوس متروصادقیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه (محله فردوس، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جناح

موقعیت ایستگاه اتوبوس متروصادقیه در محله فردوس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تهرانی و همچنین دبیرستان پسرانه غیردولتی سلام صادقیه، حسینیه و خیریه ائمه اطهار، بوستان جناح، ایستگاه اتوبوس متروصادقیه و قهوه خانه محفل پیشکسوتان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس متروصادقیه

ایستگاه اتوبوس متروصادقیه در شهر تهران، محله فردوس و بزرگراه جناح قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جناح بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس متروصادقیه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طرشت است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس جم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس متروصادقیه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جناح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده متروصادقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلنار
  فلکه اول صادقیه، گلناز شمالی (دهم)، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس متروصادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس متروصادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس متروصادقیه ندارد.
  neshan logo