info
عکس اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی
category

اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی اصفهان

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی

اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان سعادت آباد (آزادگان) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاویان و همچنین آتلیه وعکاسی افشین، فست فود جکس، رستوران داریک، گروه بین المللی پارس پندار نهاد و داروخانه شبانه روزی کربکندی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی واقع شده‌اند:

 • طب کارمسیحا
  شریعتی شرقی، بین سهراب علی اکبری و شیخ
 • معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اصفهان
 • اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین هزارجریب و جابرابن حیان
 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی
  توحید جنوبی، بهار آزادی، بین شهریور و بیستون
 • سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا)
  چهار باغ بالا، بین فرشادی و عطاالملک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shahram mehrpour (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتحادیه شرکتهای تعاونی درب و پنجره سازی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، سعادت آباد (آزادگان)، بین شهید اصغر نوریان و میدان آزادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo