info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گلها
category

ایستگاه اتوبوس میدان گلها محله فاطمی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گلها

ایستگاه اتوبوس میدان گلها (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و بزرگراه شهید گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارسه برد و همچنین تالار پذیرایی قصر گلها، عینک سروش، کنز برگر، مطب دکتر الهه لطفی و کافه بارسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گلها تهران

در شهر تهران، محله فاطمی ، ایستگاه اتوبوس میدان گلها تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان گلها تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان گلها تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان گلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید میرحیدری
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بین بیست و ششم و قدس میر حیدری
 • ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین دکتر انصاری و جواد سپهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گلها ندارد.
  neshan logo