info
عکس ایستگاه اتوبوس شیان
category

ایستگاه اتوبوس شیان محله شمیران نو، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیان

ایستگاه اتوبوس شیان (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و بزرگراه شهید زین الدین، هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان جنگلی لویزان و همچنین رستوران سنتی هزار و یک شب، دکه علی، نانوایی لواش، صافکاری pdr محمد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیان تهران

ایستگاه اتوبوس شیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمیران نو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، هنگام است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سادات را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  هنگام، استقلال، نرسیده به آمره ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیان ندارد.
  neshan logo