عکس پارک فدک مشاهده در نقشه نشان
category

پارک فدک (محله کیان آباد، اهواز)

پارک
5.0
8 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اروند، لطفی، صالحپور، بین وهابی و احداثی

موقعیت پارک فدک در محله کیان آباد اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


پارک فدک (پارک) در محله کیان آباد اهواز و خیابان صالحپور واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین خانه استیک، باشگاه بیلیارد هفت ، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا (ع)، سنگک ساقه طلایی و فروشگاه برق قنبری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پارک فدک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، اروند، لطفی، صالحپور، بین وهابی و احداثی


سایر پارک‌های که در محدوده پارک فدک واقع شده‌اند:

 • پارک محله گلچهره
  (3.0)
  ایدون، 18 غربی، خرداد شمالی، 19غربى
 • پارک محله شرقی کیان آباد
  (4.3)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بیست و چهارم
 • پارک بزرگ مهرشهر اهواز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک فدک اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پارک فدک فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک فدک اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک فدک اهواز ندارد.
  neshan logo