info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
category

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین هتل پارسا، کارگزاری مبین سرمایه، شرکت بورس کالای ایران، تماشاخانه تهران و مسجد دانشگاه امیرکبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت نفت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شرکت نفت تهران، شهر تهران، محله ولیعصر است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، طالقانی، بین بخت آور و بازرگانی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شرکت نفت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تئاتر شهر است. تاکسی سرویس فرانسه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شرکت نفت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  قرنی، بین طالقانی و سوسن
 • ایستگاه اتوبوس وصال
  انقلاب اسلامی، وصال شیرازی، بین بزرگمهر و فروهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت نفت ندارد.
  neshan logo