info
عکس بانک ایران زمین
category

بانک ایران زمین محله شهرک دانشگاه، یزد

بانک

درباره‌ی بانک ایران زمین

بانک ایران زمین (بانک) در محله شهرک دانشگاه یزد و خیابان خاتمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نعل اسبی، کافه بن بست، گیم نت، ساندویچ میثم و داروخانه حیدری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ایران زمین یزد

بانک ایران زمین یزد در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه قرار دارد. بانک ایران زمین یزد از بانک‌های خوب محله شهرک دانشگاه است. بانک‌های بانک مسکن شعبه سما ، بانک تجارت و بانک سپه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ایران زمین یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. برای رسیدن به بانک ایران زمین یزد شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک ایران زمین یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ایران زمین یزد را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ایران زمین واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن شعبه سما
  بلوار جوان، حکیم 7
 • بانک تجارت
  استاد احمد آرام، بعد از میدان تمدن
 • بانک سپه
  (5.0)
  میدان تمدن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیات (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ایران زمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ایران زمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ایران زمین ندارد.
  neshan logo