info
عکس سوپر مارکت گلدن
category

سوپر مارکت گلدن محله کوی نصر، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت گلدن

سوپر مارکت گلدن (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی نصر تهران و خیابان فروزان فر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، دفتر مشاوره بازاریابی حمیدرضا عظیمی و هات چیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت گلدن واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه سوپر برادران
  علیالی، امانخانی، بین بیست و چهارم و بیست و دوم
 • سوپر مارکت دیپلمات
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، بین دشتی و امیرخانی
 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت من و سن
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، کبیری پور، بین سیامکی و جهاد الحسینی
 • سوپرمارکت سون استار
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ناظریان قمی، طهماسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیلسا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت گلدن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت گلدن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت گلدن ندارد.
  neshan logo