info
عکس شهرداری منطقه چهار ناحیه یک
category

شهرداری منطقه چهار ناحیه یک محله مهران، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهرداری منطقه چهار ناحیه یک

شهرداری منطقه چهار ناحیه یک (اداره و سازمان دولتی) در محله مهران تهران و خیابان ملکی نسب واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اختر و همچنین مترو خواجه عبدالله انصاری، تعمیرگاه سایپا آلفرد، کلینیک آلرژی خورشید، آزمایشگاه درمانگاه خورشید و بازار میوه و تره بار خواجه عبدالله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو خواجه عبدالله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری منطقه چهار ناحیه یک واقع شده‌اند:

 • پست برق تک
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، عراقی، وامق
 • پست برق گل یخ
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، ملکی نسب، بین شقایق و لادن
 • پست برق آریا پلاست
  بزرگراه شهید سلیمانی، عراقی، گل سرخ
 • شرکت پالایش نفت جی 7
  بزرگراه شهید سلیمانی، عراقی، بعد از عابدی
 • پست برق ۶۳/۳ کیلوولت سید خندان
  بزرگراه شهید سلیمانی، بنی هاشم، بعد از خواجه عبدالله انصاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری منطقه چهار ناحیه یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری منطقه چهار ناحیه یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری منطقه چهار ناحیه یک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، ملکی نسب، بین عابدی و حقگو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo