عکس بازار میوه و تره بار المپیک مشاهده در نقشه نشان
category

بازار میوه و تره بار المپیک (محله زیبادشت، تهران)

بازار میوه و تره‌بار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، بین گلشاد یکم و زیبادشت

موقعیت بازار میوه و تره بار المپیک یکی از میادین میوه و تره‌بار خوب منطقه در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


بازار میوه و تره بار المپیک (بازار میوه و تره‌بار) در محله زیبادشت تهران و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، بین گلشاد یکم و زیبادشت واقع شده است. این بازار یکی از دو بازار روز و میوه تره‌بار در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه شهروند المپیک، جایگاه گاز CNG سرچشمه، بوستان دوستدار کودک، زورخانه شهید قاسم سلیمانی و کارواش المپیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بازار یکی از میادین میوه و تره‌بار خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر بازار میوه و تره بار المپیک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، بین گلشاد یکم و زیبادشت


سایر میادین میوه و تره‌بار که در محدوده بازار میوه و تره بار المپیک واقع شده‌اند:

 • بازار میوه و تره‌بار زیبادشت
  (4.0)
  دهکده المپیک، بین بیست و پنجم و میدان المپیک
 • بازار میوه و تره‌بار شهدای آتش نشانی
  (3.8)
  یاس سوم، یاسمن، طوبی، یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار میوه و تره بار المپیک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بازار میوه و تره بار المپیک تره بار تره بار روز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بازار میوه و تره بار المپیک

  • avatar
   شری (شهریار سطح ۳) جمعه 06 آبان ماه 1401

   اجیلش عالیه

  • avatar
   (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲) یکشنبه 29 اسفند ماه 1400

   این بازار پتانسیل لازم را برای تبدیل شدن به یک بازار ۵ ستاره را دارد اما میوه و تره باری را که ارائه میدهد کیفیت آنچنانی ندارد و مسئول بازار از حقوق مشتریها دفاع نمیکند ؛جا برای پارک اتومبیل زیاد است و با خیال راحت میتوان خرید کرد.

  • avatar
   نوش آذر (شهریار سطح ۶) دوشنبه 30 فروردین ماه 1400

   میوه ها در این بازار بسیار تازه و خوب و با کیفیت هستند و نسبت به جاهای دیگر کاملتر میباشد، جای پارک براحتی پیدا می شود و همچنین مرغ و تخم مرغ و گوشت تازه و با کیفیت موجود میباشد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار میوه و تره بار المپیک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار میوه و تره بار المپیک تهران ندارد.
  neshan logo