info
عکس مسجد حاج علی اصغر
category

مسجد حاج علی اصغر محله بازار، تبریز

درباره‌ی مسجد حاج علی اصغر

مسجد حاج علی اصغر (مسجد) در محله بازار تبریز و خیابان شهید کاربالا واقع شده است. این مکان یکی از سی و شش مسجد در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ مشروطه و همچنین درمانگاه شبانه روزی کودکان دکتر قریب، سوپر مارکت حاج کریم قراری، خانه تاریخی امیرفاطمی، نمایندگی بیمه کار آفرین شکاری و مطب دکتر محمدرضا هوشمند قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حاج علی اصغر واقع شده‌اند:

 • مسجد استاد شاگرد
  فردوسی، اردبیلی ها
 • مسجد چیت سازان
  فردوسی، بالا تربیت - تربیت غربی، بین پیام و کوچه پستخانه
 • مسجد صمصام خان
  جمهوری اسلامی، آرامیان
 • مسجد شهیدیلر
  شهید مطهری، کرم باشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حاج علی اصغر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حاج علی اصغر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حاج علی اصغر ندارد.
  neshan logo